Потрібен сайт?
UA RU EN
Яка вартість навчання у Школі програмування «ІТ- Еліт»?

Ми переконані у тому, що у нас найнижча вартість курсів Інтернет-програмування.

Вартість навчання можна дізнатись відвідавши розділ "КОНТАКТИ", або звернувшись до нас за телефоном, чи по електронній пошті (розділ "КОНТАКТИ").

Вартість навчання не є однаковою для всіх, передбачені пільги і знижки. Також ціна різна для початківців і тих учнів, які уже давно навчаються в нашій школі, для тих хто оплачує помісячно чи зразу за весь рік.

Зверніться за такою інформацією до наших представників, і вони визначать вартість навчання конкретно для вашої дитини, чи для вас.

Чому у вас навчання платне?

Будь-яке навчання є платним, так, як з навчанням пов’язані витрати: на зарплату вчителям; адміністрації школи; технічним працівникам; методистам та інспекторам управлінь освіти; відшкодування витрат, що йдуть на обслуговування приміщення (електроенергія, опалення, вода, ремонти, і т.д.); витрати на закупку чи ремонт меблів і техніки і т.д.

Питання у тому хто оплачує ці витрати?

Витрати на державну освіту оплачуються з державного бюджету, який наповнюють платники податків, тобто ми з вами. Отже, для кожного з нас державна освіта не безкоштовна.

Наша школа створена розробниками програмного забезпечення. Ми не фінансуємось з державного бюджету, але у нас є такі ж витрати.

Кожен повинен бути зацікавлений у тому, щоб свою роботу робити якісно. Ви готові якісно, на протязі декількох років, працювати чи надавати послуги комусь безкоштовно?

Саме з цих причин у нас навчання платне.

Чому платити потрібно наперед?

Для кожного учня ми повинні підготувати персональне робоче місце, включити його у групу, де кількість місць обмежена.

Вчителям та іншим працівникам ми маємо гарантувати зарплату ще до початку навчання.

Кожному учневі потрібно створити особистий кабінет і сторінку в електронному журналі.

Для наших учнів наперед купується дисковий простір на сервері у провайдера, щоб там вони могли розміщувати свої web-сторінки.

Кожному учневі, завчасно потрібно виділити «хостінг» і надати доменне ім’я, інакше він не зможе перевірити свої програми на роботоздатність в мережі  Інтернет.

За роки нашої роботи ми зіштовхнулись з таким явищем – ті хто мають великі борги, кидають навчання тому, що складно погасити заборгованість, а не тому, що їм не цікаво. Нажаль є люди, які отримують задоволення від того, що вони змогли щось отримати безкоштовно.

Задля справедливості, всі повинні бути в однакових умовах, а не хтось хитріший чи «мудріший».

Учні, які почали навчання, займались декілька занять і кинули чи були відраховані за несплату, створюють неповну групу, яку навчати нерентабельно із за малої кількості у ній платників. Такі групи з часом розформовуються, можливо передаються іншому вчителю. Це погано впливає на тих, хто залишився навчатись, вчасно та добросовісно оплачував навчання.

Відсутність передоплати може привести до відсутності прибутку, тоді не буде зацікавленості працювати якісно.

Передоплата стимулює відвідувати заняття і перебороти природню лінь.

Якщо ви вирішили навчатись, то найкраще оплатити за 1 навчальний рік, тоді ми і ви матимемо гарантії успіху. Також це економія нашого і вашого часу (вам не потрібно буде щомісяця хвилюватись за здійснення платежів, а ми не гаятимемо час на телефонні та інші нагадування про погашення заборгованості).

Чи є у вас пільги щодо оплати за навчання?

Так є. Оплачуючи зразу за весь навчальний рік ви зекономите значну суму. Це стимулює наших клієнтів платити за рік, а не за місяць.

Навчання другої і третьої дитини з однієї сім’ї коштує 60% вартості.

Є пільги для дітей повних сиріт та інвалідів дитинства. Пільга надається тим хто довів, що навчання йому дійсно потрібне і навчається добре. На протязі 3 навчальних місяців така дитина навчається за повну оплату, на четвертий місяць навчання і далі ми надаємо пільгу за умови доброго навчання і незначної кількості пропусків. Термін «добре навчання»  визначається просто, учень має зробити 80% запропонованих вчителем завдань. Незначна кількість пропусків – не більше 20% пропущених занять.

Для тих хто відмінно навчається і прийматиме участь у конкурсах, змаганнях чи олімпіадах і займатиме призові місця.

Як записатися на навчання у Школу програмування «ІТ-Еліт»?

Потрібно завітати до представництва «ІТ-Еліт» у вашому регіоні. Адреси та контактні телефони представництв (філій) ви можете знайти в розділі "КОНТАКТИ" головної панелі навігації цього сайту. Наші фахівці дадуть відповіді на всі запитання,  ви зможете узгодити час та розклад занять. Попередньо домовитися про зустріч можна зателефонувавши до контактної особи (інформація про них є в "КОНТАКТИ"). Також ви можете залишити свої дані вибравши  "ЗАПИСАТИСЬ" > "ПОЧАТИ ЗАПОВНЕННЯ АНКЕТИ" і ми самі до вас зателефонуємо.

Діти якого віку можуть навчатися у Школі програмування «ІТ Еліт», чи є вікові обмеження у Школі?

Стосовно вікових обмежень – то їх немає. Учні 5 класу прекрасно справляються з навчальною програмою. Також у  нас навчаються студенти і дорослі люди.

Для кожного учня резервується на цілий рік місце в класі і комп'ютер. У групу, в якій навчався учень, ми не можемо поставити іншого учня, так як його початковий рівень знань не буде відповідати знанням інших учнів у цій групі. Тому, бажано, щоб навчання проходило до закінчення навчального року. Але якщо продовження навчання є неможливим, тоді припинити навчання можна, але за один  місяць ви повинні попередити нас у письмовій формі, пояснити причини припинення навчання і оплатити борги. 

Що робити, якщо дитина з певних причин пропустила заняття?

Причин пропусків занять є багато, наприклад: забув, не хотів, проспав, поїхав на дачу чи в село, грав з друзями у футбол, хворів, тощо. Вагомою з цих причин є "хворів" при наявності довідки від лікаря.

Наш принцип щодо відвідування є таким: "Якщо ви оплачуєте за навчання, ви зацікавленні у тому, щоб отримати максимальну кількість інформації і знань, тобто відвідувати кожне заняття". 

Якщо учень пропустив заняття з поважної причини (підтвердженням якої є довідка від лікаря), тоді вчитель призначає безкоштовне відпрацювання. Таке відпрацювання не є повноцінним уроком, але дає можливість учневі засвоїти пропущену тему. 

Пропуски без поважних причин можуть бути учнем відпрацьовані самостійно, використовуючи нашу систему дистанційної освіти і відеоуроки. 

Які документи отримують учні під час навчання у Школі програмування «ІТ-Еліт» чи по його закінченню?

Після вивчення кожного курсу, учень повинен захистити власноруч створений курсовий проект. Після року навчання учень отримує Сертифікати за вивчені у цьому році курси. 

Після вивчення всієї навчальної програми  (4 роки навчання ) і у випадку успішного захисту випускного комплексного дипломного проекту, учень отримує Диплом про закінчення Школи програмування «ІТ-Еліт».

Які переваги мають діти, що отримали ваші документи. Чи допомагають ці документи вступити до ВНЗ?

Сьогодні роботодавцями ціниться не сертифікат чи диплом, а практичні вміння і знання.

Наші документи засвідчують те, що ви пройшли складний шлях досягнення професійного  рівня програміста. Роботодавець побачивши наші сертифікати чи диплом захоче перевірити рівень ваших знань. Ви зможете довести свій професіоналізм практичними вміннями і каталогом своїх робіт (портфоліо). При наявності буть-якого іншого документу, державного чи недержавного зразку, процедура перевірки буде такою ж. 

Правила та пільги щодо до вступу у  ВНЗ визначає Міністерство освіти України. Ми є приватною школою, тому наші випускники не мають таких пільг. Водночас знання, які ви отримаєте під час навчання у школі програмування, можуть допомогти вам знайти роботу (тимчасову, на неповний день чи як фрілансер) це, в свою чергу, допоможе вам себе забезпечувати під час навчання у ВНЗ чи оплачувати таке навчання.